top of page

KİŞİSELLEŞTİRME

Her Biri Adınıza Özel ve Eşsiz

Yeni defterinizi, planlayıcınızı, ajandanızı ve şimdi de kurşun kalemlerinizi, adınızı veya adınızın baş harflerini ya da seçeceğiniz harf, sayı ve sembolleri kullanarak altın yaldızlarla kişiselleştiriyoruz.

Altın Yaldızlarla

Geleneksel baskı yöntemleri kullanarak, kişiselleştirme metninizi pirinç harfler ile diziyor ve sıcak baskı tekniğiyle yeni defterinizin kapağına ve şimdi de kurşun kalemlerinizin gövdesine altın yaldızlarla basıyoruz.

Kişiselleştirme metinleri, defter, planlayıcı ve ajandalarda en fazla 7, kurşun kalemlerde ise 13 karakterden oluşsa da yaratıcılığın sınırının olmadığını biliyor ve sizi yaratıcılığınızı göstermeye davet ediyoruz.

Kendiniz ve sevdikleriniz için bir benzeri daha olmayan eşsiz hediye seçenekleri, kişiselleştirme hizmetimiz ile yalnızca www.lopapen.com adresindeki internet mağazamızda.

KURUMSAL SİPARİŞLER

İşletmenize Özel

Çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve özel müşterileriniz için kişiselleştirme metnine ek olarak işletmenizin amblemini de uyguluyoruz.

Daha fazla bilgi ve tüm detaylar için lütfen bizi arayın ya da dilerseniz bir e-posta gönderin.

KURYE İLE TESLİMAT

Sadece İstanbul'da

Bazı hediyelerin acil olduğunu biliyor ve sizinle hızlıca buluşturmak için motorlu kuryeler kullanıyoruz. Saat 11:00'e kadar vereceğiniz siparişleri, size ve sevdiklerinize aynı gün ulaştırıyoruz.

bottom of page