top of page

HAKKIMIZDA

Sade ve şık tasarımlarımızı kalite ile birleştiriyor, stiline ve tarzına önem veren yazı yazma sevdalıları ile buluşturuyoruz.

Bizler, yazı yazmakla ilgili her şeyi seven yetişkinleriz. Her boyutta ve renkte defterler, not defterleri, planlayıcılar, ajandalar, kurşun kalemler, silgiler, kalemtraşlar, dolma kalemler ve rengarenk mürekkepler hala en sevdiğimiz oyuncaklarımız.
 
Bilginin bulutlarda tutulduğu bu dijital dönüşüm çağında, hayatlarımızın kayıtlarını geleneksel yollarla tutmanın yeniden en çok tercih edilen yöntem olduğunu görüyor ve sizleri de bu eşsiz yazı yazma deneyiminde bize katılmaya davet ediyoruz.

MARKA HİKAYEMİZ

Lopapen, bizlerin "Kağıt ve Kalem Aşkı" ile hayat buldu. "Love of Paper and Pen" ifadesinden ilhamla, O'na "Lopapen" adını verdik ve bir kalp sembolü ile taçlandırdık.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Doğadan ilham alan tasarım tutkumuz ile ürünlerimizi sevgiyle tasarlıyor, tüm materyalleri, eşsiz bir yazı yazma deneyimi sunmak için özenle, gezegenimize içten bir saygı ile seçiyor ve sürdürülebilir bir yaşam hedefliyoruz. 
 

İLHAM KAYNAKLARIMIZ

SATIŞ NOKTALARIMIZ

E-Ticaret Platformlarında

E-TİCARET PLATFORMLARINDA

Ürünlerimizi

Amazon.com.tr 
Beymen.com

Hepsiburada.com
Hipicon.com

İdefix.com 
N11.com

Pazarama.com ve 
Trendyol.com

mağazalarımızdan da

sipariş edebilirsiniz.

SEÇKİN KİTAPÇILARDA & MAĞAZALARDA

Pera Palace Hotel İstanbul

Meşrutiyet Cad. No:52, Tepebaşı, Beyoğlu

Happy Nest Kitabevi İstanbul

Onaran Sok. No:2 Etiler, Beşiktaş

Vegan İstasyon Şişli
İskenderoğlu Sok. No:30 Şişli, İstanbul

Seçkin Kitapçılarda ve Mağazalarda
bottom of page